آراد برندینگ
خانه / سنگ تراورتن / تراورتن حاجی آباد / قیمت سنگ تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز در بازار

قیمت سنگ تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز در بازار

سنگ تراورتن از جمله سنگ های آهکی است که از ته نشین شدن رسوبات آب داغ و سرد در غارها تشکیل می شود. از سنگ تراورتن در نمای ساختمان ها استفاده می شود. برای آگاهی از قیمت سنگ تراورتن کرم حاجی آباد  می توانید به سایت های فروش این سنگ مراجعه کنید.

قیمت سنگ تراورتن کرم حاجی آباد ممتاز در بازار

خرید سنگ تراورتن کرم حاجی آباد با بهترین کیفیت و قیمت

خرید سنگ تراورتن کرم حاجی آباد با بهترین کیفیت و قیمتبهترین سنگ تراورتن و پر مصرف ترین آن سنگ تراورتن کرم حاجی آباد است. این سنگ دارای رنگ های کرم روشن و تیره، بژ و شکلاتی است و به دو روش بی موج و موجدار برش داده می شود که البته به دلیل استفاده در نماهای ساختمانی مدل کلاسیک و رومی بیشتر از نوع بی موج آن استفاده می شود.

قیمت سنگ تراورتن حاجی آباد با توجه به روشنی، یکدستی و کیفیت آن متفاوت است؛ اگر این سنگ ها برش دقیق تری داشته باشند و کم رگه و کم هاله تر باشند قیمت بیشتری خواهند داشت.

قیمت انواع سنگ تراورتن درجه ۱ در اصفهان

قیمت انواع سنگ تراورتن درجه 1 در اصفهانسنگ تراورتن اصفهان یکی از باکیفیت ترین سنگ های تراورتن کشور است که به دلیل رنگ روشن و چسبندگی خوب با ملات و دیگر ویژگی ها برای هر نوع سلیقه و بودجه ای قابل استفاده است.

تراورتن سفید ممتاز که در اصفهان تولید می شود به خاطر مصرف در دکوراسیون داخلی و نمای خارجی ساختمان ها جزء سنگ های لوکس به حساب می آید.

قیمت سنگ تراورتن درجه یک اصفهان بسته به عواملی متغیر است که این عوامل عبارتند از :

  • هر چقدر هاله های سنگ منظم تر و کمتر باشد و رنگ این سنگ که هر چقدر رنگ روشنتری داشته باشد قیمت بیشتری خواهد داشت.
  • هر چقدر در ابعاد بزرگتر و بلندتر و برش دقیق تری داشته باشد قیمت آن بیشتر خواهد بود.

مراکز فروش تراورتن کرم روشن در تهران

مراکز فروش تراورتن کرم روشن در تهراناگر در هنگام عبور از خیابان ها به نمای ساختمان های نو ساز دقت کنید مشاهده خواهید کرد که بیشتر از  سنگ نمای کرم رنگ استفاده شده البته این مار علاوه بر سلیقه ای بودن باید متناسب با آب و هوای منطقه نیز انتخاب شود.

فروش تراورتن کرم روشن در تهران در مصالح فروشی ها و نماینگان تولید کنندگان انجام می شود که این سنگ ها را می توانید در ابعاد دلخواه سفارش دهید.

انواع سنگ تراورتن و کاربرد آن در صنعت ساختمان

انواع سنگ تراورتن و کاربرد آن در صنعت ساختمانسنگ تراور تن در رنگ های بسیاری از جمله سفید، کرم، زرد، قرمز، لیمویی و حتی گردویی و خاکستری موجود می باشد که این تعدد رنگ ها باعث شده افراد با هر سلیقه ای رنگ مورد علاقه ی خود را انتخاب کند.

از دیگر ویژگی های این سنگ می توان به مقاومت بیشتر آن نسبت به سنگ مرمر و دفع انبساط و انقباض به دلیل وجود سوراخ هایی در آن اشاره کرد.

تراورتن ارزان قیمت را می توان از تولیدی ها و مراکز عرضه ی عمده خریداری کرد.

مطلب پیشنهادی

آخرین قیمت سنگ تراورتن سیلور تکاب

سنگ تراورتن از جمله سنگ های رسوبی و آهکی بوده که حفراتی در آن ها وجود دارد که این سنگ ها به جا مانده از رسوبات مختلف چشمه های آب گرم می باشند. هر چه تعداد حفره

دیدگاهتان را بنویسید