آراد برندینگ
خانه / سنگ تراورتن / Persian silk stone / خرید سنگ مرمریت طوسی ( پرشین سیلک )

خرید سنگ مرمریت طوسی ( پرشین سیلک )

معرفی سنگ مرمریت طوسی

در میان معادن متعدد سنگ در ایران ، سنگهای مرمریت طوسی و دودی معروف به پرشین سیلک (Persian Silk Stone)  آن دسته از سنگها هستند که به نظر سازندگان و طراحان داخلی جالب توجه و زیبا به نظر نمی آیند. اما جالب است بدانید که همین سنگ در میان سازندگان و طراحان کشورهای توسعه یافته طرفداران زیادی دارد.

اینچنین به نظر می رسد که صنعت دکوراسیون اعم از پارکت ، کفپوش و رنگهای داخلی ساختمان در دنیا، وارد مرحله جدیدی می شود. و در کشورهای توسعه یافته دیگر همچون قدیم رنگ پارکت و دیوار کوب قهوه ای و چوب درختی نمی باشد و تغییر ذائقه در کشورهای اروپایی محسوس است.

سنگ پرشین سیلک در واقع آمیزه ای از هنر و زیبایی را در خود جای داده است. این سنگ دارای زمینه طوسی رنگ با خط های نامنظم سفیدمیباشد که در سالهای اخیر بیشتر شناخته شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

 

پرشین سیلک
پرشین سیلک

یکی از دلایل استقبال از سنگ مرمریت طوسی این موضوع میباشد که زمینه رنگی آن تقریبا یکسان میباشد و خطوط سفید و رگه های طوس سنگ کم و زیاد می شوند که این امر بر زیبایی این سنگ می افزاید.

مجموعه بنا سنگ با در اختیار داشتن معادن متعدد سنگ ، از جمله معدن سنگ مرمریت طوسی (پرشین سیلک) قادر است تا سنگ مرمریت طوسی را بصورت کوپ و یا بریده شده و با قیمت مناسب در اختیار خریداران داخلی یا خارجی قرار دهد.

مرمریت طوسی کوچک
مرمریت طوسی کوچک

 

ارتباط با فروشندگان:
فروشنده: بنا سنگ

۰۲۱-۴۴۳۱۸۱۴۲
۰۹۱۲۲۱۵۸۵۹۲
۰۹۱۲۱۴۴۹۸۵۱

کانال تلگرام:

@BanaSang

اینستاگرام
bana sang

 

مطلب پیشنهادی

انواع سنگ تراورتن

انواع سنگ تراورتن

کشور عزیزمان ، ایران یکی از تولیدکنندگان اصلی سنگ ساختمانی و سنگ تراورتن در دنیا بوده …