آراد برندینگ
خانه / سنگ تراورتن / Persian silk stone / خرید سنگ مرمریت طوسی ( پرشین سیلک )

خرید سنگ مرمریت طوسی ( پرشین سیلک )

معرفی سنگ مرمریت طوسی

در میان معادن متعدد سنگ در ایران ، سنگهای مرمریت طوسی و دودی معروف به پرشین سیلک (Persian Silk Stone)  آن دسته از سنگها هستند که به نظر سازندگان و طراحان داخلی جالب توجه و زیبا به نظر نمی آیند. اما جالب است بدانید که همین سنگ در میان سازندگان و طراحان کشورهای توسعه یافته طرفداران زیادی دارد.

اینچنین به نظر می رسد که صنعت دکوراسیون اعم از پارکت ، کفپوش و رنگهای داخلی ساختمان در دنیا، وارد مرحله جدیدی می شود. و در کشورهای توسعه یافته دیگر همچون قدیم رنگ پارکت و دیوار کوب قهوه ای و چوب درختی نمی باشد و تغییر ذائقه در کشورهای اروپایی محسوس است.

سنگ پرشین سیلک در واقع آمیزه ای از هنر و زیبایی را در خود جای داده است. این سنگ دارای زمینه طوسی رنگ با خط های نامنظم سفیدمیباشد که در سالهای اخیر بیشتر شناخته شده و مورد استقبال قرار گرفته است.

 

پرشین سیلک
پرشین سیلک

یکی از دلایل استقبال از سنگ مرمریت طوسی این موضوع میباشد که زمینه رنگی آن تقریبا یکسان میباشد و خطوط سفید و رگه های طوس سنگ کم و زیاد می شوند که این امر بر زیبایی این سنگ می افزاید.

مجموعه بنا سنگ با در اختیار داشتن معادن متعدد سنگ ، از جمله معدن سنگ مرمریت طوسی (پرشین سیلک) قادر است تا سنگ مرمریت طوسی را بصورت کوپ و یا بریده شده و با قیمت مناسب در اختیار خریداران داخلی یا خارجی قرار دهد.

مرمریت طوسی کوچک
مرمریت طوسی کوچک

 

ارتباط با فروشندگان:
فروشنده: بنا سنگ

۰۲۱-۴۴۳۱۸۱۴۲
۰۹۱۲۲۱۵۸۵۹۲
۰۹۱۲۱۴۴۹۸۵۱

کانال تلگرام:

@BanaSang

اینستاگرام
bana sang

 

مطلب پیشنهادی

قیمت خرید انواع سنگ مرمریت پرطاووسی درجه یک

ایران از جمله کشور هایی می باشد که در زمینه تولید انواع سنگ ها فعالیت زیادی دارد. از نمونه سنگ های مرغوب و پر مصرف موجود در این کشور می توان به سنگ مرمریت پرطاو